MUNKAFORMÁK
SEGÍTŐ BESZÉLGETÉS
3-6, egy-háromhetente megvalósuló, egyenként 50 perces alkalomból álló beszélgetéssorozat, ahol Te határozod meg a témát, amivel dolgoznál, Te szabod a tempót és az irányt, és Te fogod tudni, elértél-e a kitűzött célodig!
1 fő + a vezető
SEGÍTŐ FOGLALKOZÁS
4-7, egy-kéthetente megvalósuló, egyenként 60 perces alkalomból álló foglalkozássorozat, ahol a segítő beszélgetésen túl érdeklődésednek megfelelő kreatív tevékenységet is találunk, amin keresztül még hatékonyabban megmunkálhatod témádat és erőforrásaidat!
1 fő + a vezető
ONLINE SEGÍTŐ BESZÉLGETÉS
Ebben a terhelt járványügyi helyzetben ez egy kedvelt forma, hiszen csak jól működő internetes kapcsolatra van szükség.
ONLINE MÓDSZERTANI KÉPZÉS
Szintén a járványügyi helyzet hívta életre ezt a formát - itt is rengeteg játék és módszertani gyakorlat kerül terítékre. Amit itt tanulunk, bármilyen köznevelési helyzetre szabható!
EGYEDI IGÉNYEK SZERINT
A kialakított munkaformák mellett számtalan, egyedileg szabott találkozás és folyamat is kialakítható.
TRIANGULUM ÓRÁK
Kötötten 4 alkalomból álló, 2-4 hetente megvalósuló, egyenként 90 perces foglalkozássorozat, ahol három fő dolgozik a behozott témákon, így lehetőséged van kívülről is látni és érzékelni saját folyamataidat!
CSOPORTOS ÓRÁK
Cégek esetében tömbösítve is, magánszemélyek esetében minimum 3 alkalomból álló, 4-5 hetente megvalósuló, alkalmanként 3-4 órás foglalkozássorozat, ahol közösen jutunk el témáink feltérképezéséhez és megmunkálásához, hatalmas erőt merítve a csoportos együttlét adta biztonságból és kölcsönös bizalomból.
PEDAGÓGUS KÉPZÉS
Komplex képzési program, rengeteg továbbvihető ötlettel az élménypedagógia, az alkalmazott színház és dráma, valamint a játékos tanulás témáiban. Ezeknek a képzéseknek is elkerülhetetlen része az ön- és társismereti modul, ami a résztvevők saját élményeivel foglalkozik, ezáltal feltölti, gazdagítja a lelket.
csoport + 2 vezető
FONTOS! A segítő beszélgetés NEM TERÁPIA, nem helyettesíti a szakorvosi véleményt és ellátást, és terápiás helyzetben tájékoztatni kell a kezelőorvost is a segítő beszélgetés folyamatának megkezdéséről!